Ödeme ve Teslimat

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, PTT Kargo ile gönderim yapılmasını da talep edebilirsiniz. Siparişleriniz, onaylandıktan sonra , sipariş adet ve niteliklerine göre kargo takip numaranız tarafınıza E-Posta, SMS ve/veya telefon ile bildirilecektir.

Ürünler kargoya verildikten sonra; tarafınıza teslim süresi ortalama iki iş günüdür. Herhangi bir nedenle kargo firmasından kaynaklanan sebeplerden ötürü, ürünlerin tesliminin gecikmesi sebebi ile www.kokulusabunbuketi.com hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mal ve/veya hizmet teslimatının kargo ile yapılması tercih edilmiş ise; ALICI teslim almadan önce malın muayenesini yapmalı, ayıplı, hasarlı ve/veya eksik çıkan malı kargo firması yetkilisinden teslim almamalıdır. ALICI kargodan teslim alınan ürünün sağlam, tam ve hasarsız olduğunu kabul eder. ALICI'nın teslim öncesi malı muayene sorumluluğu vardır. Ayıplı, hasarlı ve/veya eksik çıkan malı kargo firması yetkilisinden teslim alınmamalı ve kargo görevlisi tarafından hazırlanarak kayıt altına alınan bir tutanak ile firmamıza iade edilmelidir. Tutanak tutturulmayan mallar için iade kabul edilmemektedir.

Not: www.kokulusabunbuketi.com bir online alışveriş sitesidir. Eş zamanlı olarak birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sunar. Binde bir de olsa farklı tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda; ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün ve/veya ürünler eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 3 (üç) en fazla 30 (otuz) gün tedarik süresi devreye girer. Ürün bu tarihler arasında tedarik edilerek tarafınıza gönderilemez ise, yapılmış olan ödeme tutarı tarafınıza nakten iade edilir. www.kokulusabunbuketi.com internet sitesi üzerinden alışveriş yapan tüm kullanıcılar bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır.